Published On: Mër, Shk 20th, 2013
VIP | By genta

Çiljeta publikon fotografi të të birit

7Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, ditë më parë është bërë nënë dhe tashmë ia ka prezentuar publikut të voglin e saj. Nëpërmjet faqes së saj në rrjetin social Facebook, këngëtarja ka ndarë me fansat foton e të birit Fernando.Djali lindi në datë 5 shkurt, ditën e ditëlindjes së mamit të tij edhe pse këngëtarja kishte planifikuar datën 10 shkurt për ta sjellë në jetë. Fernando i vogël, siç shihet edhe nga fotoja gëzon shëndet të plotë.

Në lindje ka asistuar dhe babai i fëmijës, Tomas, me origjinë latino-amerikane.

Comments are closed.

Translation

 Edit Translation
by Transposh - translation plugin for wordpress

Lajmet ne Andorid!

Te gjitha lajme ne telefonin tuaj Andorid!
Kliko DOWNLOAD Nese ke telefon te mire!
Close
MIRE SE VINI!
Kliko FOLLOW per lajmet e reja - Faleminderit !

Gazeta Shqip Online located at 511/67 Prishtine , Prishtine, PR . Reviewed by 3481 customers rated: 4 / 5
Page Speed 240 queries in 0727 seconds.