Lista me institucionet që nuk kanë paguar lekët ndaj CEZ-it

24

Kryeministri Edi Rama ka miratuar dhe listën e borxheve që institucionet shtetërore kanë ndaj CEZ pa paguar. Janë milione lekë detyrime që këto instoitucione kanë për More...

KLSH kallëzon në Prokurori 7 ish- zyrtarë të ALUIZNI-t

23

Dy ish-drejtorë dhe pesë ish-përgjegjës sektori të agjencisë së ALUIZNI-t Durrës janë kallëzuar penalisht në Prokurori nga Kontrolli i Lartë i Shtetit për shpërdorim More...

Maxhoranca vendos të kryejë pa opozitën reformën territoriale

22

Pas dy muajsh pritjeje maxhoranca ka vendosur të kryejë pa opozitën reformën adminisrativo- territoriale. Shumica depozitoi sot në Kuvend vendimin për ndryshimin e përbërjes More...

13

AKR, shenja afrimi me LDK-në?

Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila ka pritur kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, me degës e së cilës parti janë në koalicion qeverisës More...

Selimi: Tribunali nuk do të kalojë në Kuvend

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh njëri ndër themeluesit e UÇK-së, Rexhep Selimi, i është kundërpërgjigjur thirrjes së kryeministrit të Kosovës drejtuar More...

Goditet rrjeti i prostitucionit Shqipëri-Itali

25

Një rrjet i prostitucionit italo-shqiptar është shkatërruar nga policia italiane e cila arrestoi 14 persona pjesë e More...

Kerry konfirmon marrëveshjen për Ukrainën

17

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ka konfirmuar se Ukraina, Rusia, Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian More...

11 Osmani: Të arriturat që i afirmon Gruevski janë edhe të BDI-së

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka vlerësuar se mosdalja e shqiptarëve në zgjedhjet presidenciale të 13...

14 Në 24 orë, 10 aksidente në Shkup

Gjatë ditës së djeshme janë shënuar plot 10 aksidente në të gjithë rajonin e Shkupit. Bëhet...

13 VMRO: Do të ndërtojmë autostradën Prilep – Gradsko

VMRO ka premtuar se do të ndërtojë autostradën që lidh Prilepin me Gradskon. Zoran Stavevski tha...
'Translation', 'widget_file' => 'flags/tpw_flags_css.php')); }?>

Gotze zbulon skuadrën e re të Marco Reus!

21

Mario Gotze ka dhënë një deklaratë interesante për të ardhmen e ish bashkëlojtarit te tij te Dortmund, More...

Krizë pas krize te Barcelona!

Eliminimi nga Liga e Kampionëve, rrëzimi nga pozita e liderit në La Liga dhe humbja në finalen e kupës nuk janë..

Interi shfaq interes për Granit Xhakën

Pavarësisht arritjes së akordit me Cruzeiro për Nilton, Interi ka në mendje përforcime të tjera për mesfushën. Hipotezat për Obi Mikel..

6 modelet e fustaneve të nuseve për pranverën 2015

9

Dita më e veqantë për secilën femër është dita e martesës. Në atë ditë ato duan të duken sa më More...

Si të nisim një javë të mbarë

Darka është koha e vetme e cila na mundëson që të rrijmë bashkë me njerëzit që duam dhe të hamë ushqim..

Zbulimi i fundit mbi trashëgimin e frikës dhe traumave

Shumë nga frikat dhe pasiguritë tona i kemi trashëguar gjenetikisht nga prindërit dhe padyshim që do t’i kalojmë tek fëmijët e..

Truri dizenjon me shpejtësi hartën e aromave

29 Truri shkruan me shpejtësi hartën që përdoret si taksative për të njohur erërat dhe që na bën të dallojmë ushqimin e..

Cili kushton më shumë, Galaxy apo iPhone?

19 Sa kushtojnë krijimet e dy telefonave të mençur më garues në tregun e telefonisë mobile? Versioni 32GB i Samsung-ut, më i..
1

Si të luftojmë pagjumësinë dhe të flemë të qetë pa ilaçe?

Çdokush që vuan nga gjumi i keq, e di se po bën një jetë të mjerueshme. Dhe shifrat po rriten me..
19

Cili kushton më shumë, Galaxy apo iPhone?

Sa kushtojnë krijimet e dy telefonave të mençur më garues në tregun e telefonisë mobile? Versioni 32GB i Samsung-ut, më i..
30

Beyonce nuk e do Kimin

Pavarësisht se u tha që ato i kanë ndrequr raportet, burimet e ndryshme i kanë thënë RadarOnline se Beyonce nuk ka..

Facebook fan page

Anetaresohu falas !

Jep e-mail adresen tuaj:

Delivered by FeedBurner

GazetaShqip Android

GazetaShqip per Andorid!
Kliko DOWNLOAD
Nese ke telefon te mire!

WebFaqe e Certifikuar!

SSL Cerficate
Close
MIRE SE VINI!
Kliko FOLLOW per lajmet e reja - Faleminderit !

Gazeta Shqip Online located at 511/67 Prishtine , Prishtine, PR . Reviewed by 3481 customers rated: 4 / 5
Page Speed 215 queries in 1043 seconds.